Přeskočit na obsah

AQUA MARINA

AQUA MARINA

WONDER IS ALL – AROUND

AQUA MARINA je již od roku 1991 tradiční výrobce nafukovacích plavidel a dalších doplňků pro vodní sporty, který zaujímá dominantní postavení na současném trhu s nafukovacími plavidly. Záleží mu na spokojenosti svých zákazníků, se kterými udržuje aktivně komunikaci přes sociální sítě a vítá nové lifestyle instagramery, fitness blogery a influencery. Zastává strategii investic do vývoje a funkčního designu za dostupné ceny pro všechny. Bezpečnosti si cení stejně, jako výkonu, proto je cílem jejich vývojového týmu, díky špičkovým technologiím, vyvíjet výrobky tak, abyste se na ně mohli vždy spolehnout a posunuli vás ve vašem dobrodružství zase o krok dál.

Jejich motto : ŽIJEME VE SVĚTĚ DIVŮ, KTERÉ JSOU VŠUDE KOLEM NÁS

Značka AQUA MARINA take vyrábí odnímatelný elektrický motor BlueDrive s nastavitelnou rychlostí, který jednoduše zasunete do boxu místo ploutvičky.

Za pozornost také stojí řada tří modelů vysokotlakých nafukovacích kajaků a kánoe. Díky drop-stitchové technologii dosáhnou lodě vysoké tuhosti, jejich vlastnosti se pak blíží vlastnostem pevných lodí, avšak s mnohem nižší váhou. Po vyfouknutí se jednoduše složí do kompaktního batohu. Sedačky jsou pěnové a zajišťují komfortní posezení.

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události