Přeskočit na obsah

Kdo jsme a proč to děláme?

Co máme za cíl?

Jsme nadšenci do vodních sportů a chtěli bychom se podělit o všechny naše zkušenosti. Pokud propadnete lásce k objevování přírody z perspektivy vodní hladiny, nafukovací kajaky jsou k tomu ideálním prostředkem. Pevně věříme, že jsme vám schopni poradit se vším, co by vás mohlo zajímat.

Náš tým

Náš tým se skládá z nadšenců do vodních sportů. Někdo umí psát, jiný dobře poradit s výběrem. Někdo je zase vodákem každým coulem což je samo o sobě kvalifikace nejvyšší. Společně sledujeme trendy a o své poznatky se s vámi chceme podělit. Pojďte s námi propadnout nové perspektivě vodních radovánek díky nafukovacím kajakům a kánoím.

Alice

Alice

Redaktorka

Na vodě jezdím odmalička. Měla jsem možnost vyzkoušet v podstatě vše, na čem se dá plavit, ale nafukovací kajaky mě nadchly. Jsou lehké a je neuvěřitelně jednoduché s nimi vyrazit. Bude mi potěšením se s vámi podělit o své vodácké zkušenosti.

Michal

Michal

Redaktor

Objevování přírody z vodní hladiny dává výletům novou perspektivu. Nafukovací kajaky jsou pro to jak stvořené.

Můžeme se potkat u vody na různých akcích a testování. Rád odpovím na vaše dotazy a podělím se o své zkušenosti.

David

David

Pomoc s výběrem materiálu

Pádlování na čemkoliv, kdekoliv a jakkoliv. Peřej nebo rybník? kajak, kanoe nebo supkajak? Pořádná vyjížďka nebo se jen kochat? Moc na tom nezáleží. Hlavní je odsunout starosti všedních dnů stranou a užít si volný čas na vodě, ať už sám nebo s partou kamarádů. S výběrem vhodného materiálu vám rád poradím.

Zavolejte mi+420 774 791 224

Kontakty

Nenašli jste na webu potřebné informace? Kontaktujte nás!

Napište nám

info@paddlesportguru.cz

FacebookInstagram